• O nas 1
 • O nas 2
 • O nas 3
 • O NAS

  POCZĄTKI
  Swoją karierę zawodową w branży kosmetycznej rozpoczęłam w gabinetach Gracja oraz Epi Centrum Laser Clinic w Gdańsku, w których miałam okazję zobaczyć, z jakimi poważnymi problemami skórnymi borykają się współczesne kobiety i mężczyźni w młodym oraz dojrzałym wieku. Podchodząc z pasją i profesjonalizmem do swojej pracy, rozpoczęłam poszukiwania marki kosmetycznej, której produkty w pełni odpowiedzą na aktualne potrzeby i oczekiwania. Ich wynikiem było podjęcie współpracy z Danné POLAND, firmą w której nauczyłam się, jak skutecznie rozwiązywać problemy skórne, będące często wynikiem złej diety, czynników zewnętrznych, czy stresu. Poznałam zasady i sposoby postępowania nie tylko podczas zabiegów w gabinecie, ale również opanowałam wszystkie zagadnienia związane z pielęgnacją domową, która jest niezbędna w procesie kuracji. 

  KOSMETOLOGIA/SZKOLENIA
  Od 2010 roku prowadzę własną firmę Derma Cosmetics i pomagam osobom wydobyć ich wewnętrzne piękno poprzez poprawę ich kondycji skóry. Ponadto, od 3 lat dzielę się swoją wiedzą z pracownikami gabinetów kosmetycznych w całej Polsce podczas organizowanych przeze mnie szkoleń. W ich trakcie, z uczestniczkami, pogłębiamy wiedzę z zakresu profesjonalnej kosmetologii, skupiając się na ludzkiej fizjologii, wpływającej na wygląd cery oraz na omówieniu, jakie składniki aktywne korzystnie wpływają podczas leczenia poszczególnych schorzeń.  

  ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI 
  Cały czas podnoszę własne kwalifikacje i poszukuję nowych rozwiązań w pielęgnacji twarzy i ciała. W roku 2013 podjęłam współpracę z marką Nantes, która znalazła skuteczny sposób, jak sprawić, aby składniki aktywne w preparatach kosmetycznych docierały do najgłębszych warstw naskórka. Produkty tej marki idealnie sprawdzają się przy zabiegach dla skór dojrzałych oraz pielęgnacji każdego rodzaju cery. Przed wdrożeniem nowej marki do swojej oferty zabiegowej skrupulatnie sprawdzam działanie jej preparatów, analizuję ich skład oraz przeprowadzam testy. Dzięki temu wiem, że swoim klientkom oraz klientom jestem w stanie zapewnić to, co najlepsze. 

  INSTYTUT URODY KAROLINA ORŁOWSKA
  Instytut Urody otworzyłam z myślą o osobach, które poszukuję czegoś więcej niż gabinetu zabiegowego. Do swojej pracy podchodzę z pasją, a kosmetologię traktuję w sposób holistyczny. Każdego, kto przychodzi do mnie, traktuję indywidualnie, a zabiegi oraz plan pielęgnacji domowej dobieram na podstawie rozmów na temat stylu życia oraz analizy cery klienta. Dzięki temu w szybki sposób uzyskuję widoczne efekty. 
  Zapraszam Ciebie do mojego Instytutu Urody w Orłowie. Oprócz fachowej i profesjonalnej porady oraz zabiegów, czeka na Ciebie pyszna herbata oraz relaksująca atmosfera, która pozwoli Tobie się wyciszyć i odprężyć.