• Marki 1
 • Marki 2
 • Marki 3
 • MARKI

  Danne Montague King
  PIELĘGNACJA TWARZY
   
  Twórca marki dr Danne Montague King został okrzyknięty w Stanach Zjednoczonych „Legendą Kosmetyki”. Jako jeden z pierwszych  na świecie podkreślił znaczenie enzymów w procesie oczyszczania skóry i opracował efektywne systemy, mające nie tyle działać na nią, co poprzez zastosowanie skrupulatnie dobranym składników chemicznym, współgrać z nią. W skład dermokosmeceutyków DMK wchodzą najczystsze pod względem botanicznym składniki aktywne. Przygotowane formuły zabiegowe oraz pielęgnacyjne sprawiają, iż preparaty działają głębiej i dają spektakularne efekty w walce z trądzikiem oraz problematycznymi zmianami, bez względu na wiek, płeć, czy karnację. Laboratorium DMK opracowało 4-etapowy system odbudowy dla każdego rodzaju cery, w którego skład wchodzą: eksfoliacja, odbudowa, ochrona oraz pielęgnacja. DMK w swoich recepturach wykorzystuje składniki działające zgodnie z fizjologią skóry, pochodzące z owoców, roślin, korzeni, czy gatunków kory, dzięki czemu nie wywołują reakcji alergicznych. Marka przygotowała również szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji domowej oraz bogaty wachlarz produktów do makijażu, które nie tylko doskonale kamuflują zmiany i blizny, ale również wspomagają procesy odnowy. 

  Nantes
  PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA

  Firma Nanolaboratory Nantes jest twórcą przełomowej w świecie kosmetologii NANOwody, która dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, pozwala składnikom preparatów kosmetycznych w lepszy i pełniejszy sposób przenikać do głębokich warstw naskórka. Badania pokazały, iż cząsteczki wody, które w wyniku postępu cywilizacji zmieniły i zwiększyły swoją strukturę, nie są w stanie przedostać się do komórek, przez co uniemożliwiają ich nawilżenie. Dlatego też, naukowcy laboratorium Nantes opracowali metodę, która pozwala oddzielić te cząsteczki, zwane klastrami, na pojedyncze molekuły, przywracając ich pierwotną formę. NANOwoda jest doskonałym nośnikiem i rozpuszczalnikiem dla substancji aktywnych zawartych w preparatach tej marki. Powstanie NANOcząsteczki wody pozwoliło firmie na stworzenie produktów do cery suchej, wrażliwej, problematycznej oraz dojrzałej, które skuteczniej i szybciej oddziałują, przynosząc zauważalne efekty.

  Skin solution
  KOSMETYKI DO ZABIEGÓW MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ 

  Skin Solution to hiszpańska marka specjalistycznych preparatów kosmetycznych, wykorzystywanych przy zabiegach biorewitalizacji skóry. Dla polepszenia efektu działania, preparaty o właściwościach odżywczo – nawilżających oraz antyaging, wprowadzane są za pomocą urządzenia produkcji niemieckiej – dermia. Jest to światowa nowość na rynku w kosmetologii estetycznej. Ta profesjonalna aparatura do mezoterapii mikroigłowej oferuje najbardziej fachowe podejście do biorewitalizacji skóry. Innowacyjność zastosowanych rozwiązań gwarantuje optymalne efekty zabiegowe w stymulacji i pobudzeniu naturalnych procesów regeneracyjnych. 
   
  Pure Colors
  KOSMETYKI DO MAKIJAŻU 

  Produkty tej linii oparte są tylko na naturalnych składnikach, zapobiegających powstawaniu zmian skórnych, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla osób ze skórą wrażliwą,  problematyczną, czy podrażnioną po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych. Ich skład i właściwości nie tylko pozwalają stworzyć delikatny i naturalny makijaż, kamuflujący widoczne zmiany, ale również wspomóc ich proces gojenia. Potwierdzeniem najwyższej jakości preparatów może być fakt, iż od wielu lat są one stosowane przez lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie. Dodatkowych ich atutem jest możliwość łączenia ze sobą poszczególnych kosmetyków, tworząc szeroką gamę formuł i kolorów. Linia Pure Colors obejmuje, między innymi, sypki mineralny podkład, który umożliwia wykonanie idealnego makijażu, delikatnie pielęgnującego cerę oraz, jako jedna z nielicznych na rynku, przygotowała bogatą ofertę produktów do makijażu brwi.